سال نو، حال نو؛ جشنواره‌ فروش نوروزی دیجی‌کالا
نظر شما چیه ؟

سال نو، حال نو؛ جشنواره‌ فروش نوروزی دیجی‌کالا

دیجی کالا

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا اعلام‌کرد: این مجموعه امسال هم مثل سال‌های گذشته، به پیشواز سال نو رفته و در آخرین روزهای سال ۱۳۹۵، جشنواره‌ فروش هیجان‌انگیز و جذابی را در نظر گرفته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا، در جشنواره‌ «سال نو، حال نو»، از ابتدای اسفند، هر هفته یک فروش ویژه‌ متفاوت با تخفیف استثنایی برگزار می‌شود.

فقط یک ماه به آغاز سال ۱۳۹۶ باقی مانده و دیجی‌کالا در تدارک یکی بزرگ‌ترین فروش‌های ویژه‌ در ایران است. در جشنواره‌ «سال نو، حال نو» قرار است جذاب‌ترین پیشنهادات خرید با مناسب‌ترین قیمت‌ها در اختیار شما قرار بگیرد. پس توصیه‌ ما به شما این است که در این چهار هفته‌ انتهایی سال بیشتر به دیجی‌کالا سر بزنید تا چیزی را از دست ندهید.

جشنواره‌ «سال نو، حال نو» چندین بخش مختلف دارد. هر هفته شما با بخشی از این جشنواره‌ بزرگ روبه‌رو می‌شوید. دیجی‌کالا تمام تلاشش را کرده تا برای همه‌ سلیقه‌ها و بودجه‌ها پیشنهادات خرید جذابی داشته باشد.

«سال نو، لوازم نو»، اولین جشنواره‌ این کمپین است که از ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند برگزار می‌شود و در آن انواع لوازم‌خانگی، کالای دیجیتال، خانه و آشپزخانه، لوازم شخصی و ورزش و سرگرمی با قیمت‌های مناسب به فروش می‌رسد.

جشنواره‌ دوم  با نام «سال نو، ماجرای نو» در هفته‌ دوم اسفند برگزار می‌شود. اگر اهل سفر و گردش هستید، به هیچ وجه هفته‌ دوم اسفند را فراموش نکنید. این بخش از جشنواره به فروش فوق‌العاده‌ لوازم و تجهیزات سفر اختصاص دارد و شما را برای یک سفر نوروزی هیجان انگیز، کاملا آماده می‌کند.

اما این دو جشنواره، تنها بخشی از برنامه‌های دیجی‌کالا برای اسفندماه است. حتما با شروع جشنواره، اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. در چهار هفته‌ پیش رو چشم از دیجی‌کالا بر ندارید. دیجی‌کالا، پیشاپیش سال خوبی را برای شما آرزو می‌کند.

اخبار مرتبط